chata SEN
miesto oddychu, pokoja a súkromia

Vybavenie

Chata má veľkú spoločenskú miestnosť s krbom, sedačkou, TV, satelitom, DVD prehrávačom. Kuchyňa je oddelená barovým pultom. Súčasťou miestnosti je veľký jedálenský stôl. Kuchyňa je vybavená najmodernejším zariadením – chladnička s výrobníkom ľadu, sklokeramická platňa, rúra, mikrovlnka, umývačka riadu. V priestoroch chaty je prostredníctvom Wi-Fi pripojenie k internetu. K dispozícii je automatická práčka. Po dohode je možné využívať saunu. V celom objekte je podlahové vykurovanie. Vykurovanie chaty zabezpečuje tepelné čerpadlo a teplovodný krb. Parkovanie vozidiel je priamo pred chatou počas celého roka.

Podmienky ubytovania

Pri nástupe na pobyt sa platí kaucia vo výške 100 €. V prípade, že nevzniknú pri pobyte žiadne škody, vracia sa pri odchode. Spotreba dreva je v cene ubytovania. V celom objekte chaty je prísny zákaz fajčiť.

Za úrazy, poškodenie a zničenie majetku (zodpovednosť za škody spôsobené na zdraví a majetku tretej osobe), za odcudzenie batožiny po dobu rekreačného pobytu, rovnako ako za škody spôsobené prírodnými živlami či katastrofami a za škody s týmito udalosťami spojené prevádzkovateľ chaty nezodpovedá. Doporučujeme pred rekreačným pobytom uzavrieť vhodné cestovné poistenie alebo pripoistenie.

Podrobnejšie podmienky nájdete v ubytovacom poriadku.

Izby

Kapacita chaty je 15 lôžok.
Rozloženie izieb – 3 izby po 3 lôžka, 1 izba s 2 lôžkami a 1 izba so 4 lôžkami a samostatnou kúpeľňou.
Pre ostatné izby sú k dispozícii 2 kúpeľne s WC + 2 samostatné WC.

podlažie 1podlažie 2